Ariston Ankastre Ocak Servisi Bakım, Montaj, Arıza, Onarım ve Yedek Parça Hizmetleri

Ariston Ocak ServisiAriston ankastre ocak yetkili servisi, fonksiyonel özelliği ve son teknoloji yenilikleriyle, mutfaktaki vazgeçilmez dostunuzu ilk günkü yüksek veriminde çalışmasını sağlamak, maksimum performans elde edebilmek ve uzun ömürlü olması için bakım, montaj, arıza, onarım, tamir, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını özgün çözümleriyle karşılamaktadır.

Ocaklarınızda ihtiyaç duyulan yedek parça değişimi veya aksesuar gereksinimleri için, piyasada ki ucuz ve orijinal olmayan parçaları tercih etmemenizi önemle hatırlatmak isteriz. Aksi halde cihazınızla uyuşmazlık yaşayabileceği için arızalanmalara bağlı olarak, performans kayıpları yaşayabilirsiniz.

Yetkili servisimizden satın alacağınız yedek parçaların tamamı orijinal ve garantili ürünlerdir. Ariston ankastre servisi güvencesi ile ihtiyaç duyduğunuz ürünleri satın alabilirsiniz. Ocağınızı eski gücüne kavuşturarak, dilediğiniz verimde çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Geniş ürün yelpazemiz ve zengin stoklarımızdan faydalanmak, yedek parça fiyatları ve stok bilgisi hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

Ariston Ankastre Ocak Pişirme Bölümleri

Endüksiyon bölümleri; Endüksiyon mümkün olan en hızlı pişirme yöntemidir. Geleneksel pişirme bölümlerinin tersine, endüksiyon bölümü cam yüzeyi ısıtmaz. Tencerenin kendisi ısıtma maddesidir. Tencere demir mıknatıslı bir maddeden yapıldığı sürece ısıyı iletebilir.

Radyan pişirme bölümleri; Bu tipteki pişirme bölümü, birkaç sarım sayesinde tencerenin altındaki ısıyı eşit derecede dağıtmayı ve düşük ısıda bile tüm pişirme işlemlerinin başarısını garanti eder.

Her Bölüm;

  • Pişirme bölümünü gösteren seçici anahtar ile kontrol edilir.
  • Ve iki bölümden oluşan güç seviyesi ayar takımı (+, -) ile kontrol edilir.

Pişirme bölümlerinin kullanımından sonra bile sıcaklığı 60 derecenin üzerinde olduğu sürece, atıl-ısı göstergeleri yanma risklerine karşı açık kalır (güç göstergesi H gösterir).

Ariston Ankastre Ocak Kontrol Ayarları

Kontrol düğmeleri kilidi; Ocağınız kullanımdayken, ayarlarda kazara (çocuklar veya temizlik esnasında) değişiklik olmasını engellemek için kontrol düğmelerini kilitleyebilirsiniz. Sadece anahtar düğmesine basınız, düğme lambalarının yanındaki gösterge lambası yanar ve kontrol düğmeleri kitlenir.

Güç seviye ayarını değiştirmek veya pişirmeyi durdurmak için, kontrol kilidi iptal edilmek zorundadır. Anahtar düğmesine tekrar basınız, düğme lambalarının yanındaki gösterge lambası yanar ve kontrol kilidi iptal olur. Tekrar bir pişirme bölümünü ayarlamak için, uygun kontrol düğmesine basarak ilgili bölümü seçiniz.

Pişirme zamanı programlaması; Tek bir pişirme bölümünü (istediğiniz herhangi bir bölüm) maksimum 99 dakikaya programlayabilirsiniz. Aşağıdaki belirtileri takip ediniz.

  • Uygun kontrol düğmesine basarak ilgili bölümü seçiniz.
  • İstenen ısı güç seviyesine (0-9) ''+'' ve ''-'' düğmelerini kullanarak ayarlayınız.
  • Programlama düğmesine basınız.
  • İstenen pişirme zamanını ''+'' ve ''-'' düğmelerini kullanarak ayarlayınız.
  • Tekrar programlama düğmesine basarak onaylayınız.

Geri sayım hemen başlar. Program bittiğinde 1 dakikalık bip sesi duyulur ve pişirme bölümü kapanır.

 

Servis Talep Formu

Ariston Servis Talep Formu

İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları

Ocak Servisi

Hizmet Bölgelerimiz

Hizmet Bölgelerimiz

Esenkent, Esenyurt, Gürpınar, Güzelce, Hadımköy, başta olmak üzere İstanbul Avrupa yakasına Ariston yetkili servis hizmeti vermekteyiz. Diğer hizmet noktalarımız için tıklayınız.

Servis Fiyatları

Uygun fiyat ve cazip ödeme seçenekleri ile kaliteli ve güvenilir hizmet için yapmanız gereken tek şey çağrı merkezimizi arayıp, profesyonel teknik ekibimizden hizmet talebinde bulunmaktır.

Ariston Servisi

Her biri alanında uzman ve sertifikalı teknisyenlerimiz, son teknolojiye sahip test cihazlarımız, çağdaş fikirlerimiz ve özgün çözümlerimizle bir telefonla yanınızdayız.

Karadeniz Turları


Konum: Ana Sayfa Ocak

İstanbul Avrupa yakası Genelinde Servis Hizmeti

7/24 Servis Hizmeti

Uzman ve teknik çalışanlarımız, geniş araç filomuz ile daima kullanıcılara en iyi ve hızlı hizmeti vermeyi hedefleyerek çalışmalarımızı 7/24 sürdürmekteyiz.

Kaliteli ve Hızlı Hizmet

Müşteri MemnuniyetiDaima ileriyi gören ve hedefleyen servis ekiplerimiz ile müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu teknik hizmetlerde en hızlı yöntemleri kullanarak sizlere cevap vermekteyiz.

Profesyonel Hizmet

Profesyonel EkipAriston yetkili servis ekipleri alanında deneyimli ve profesyonel ve sertifikalı olarak siz değerli müşterilerimize bilinçli bir şekilde hizmet etmektedir.

Ucuz Servis Fiyatları

En Ucuz FiyatlarSağlamakta olduğumuz servis hizmetlerimizde en uygun fiyatları kullanarak en kaliteli hizmetleri kullanıcılarımıza sunmaktayız.