Ariston Ankastre Davlumbaz Servisi Bakım, Montaj, Arıza, Onarım ve Yedek Parça Hizmetleri

Ariston Davlumbaz ServisiAriston ankastre davlumbaz yetkili servisi, mutfağınızın havasını her daim tertemiz kılan ve modern tasarımı ile konforu bir araya getiren davlumbazlarınızın ihtiyaç duyduğu montaj, bakım, arıza onarım tamir, yedek parça gereksinimlerini Ariston Servis güvencesi ile karşılamaktadır.

Eğitimli elemanları ve uzman teknisyenleri eşliğinde, davlumbazın montaj yapılacak alana uygun olup olmadığı, ücretsiz kurulum keşfi ile belirlenerek, cihaza en uygun yer seçilir ve montaj ilkelerinin gerektirdiği bütün kurallara itina ile dikkat edilerek kurulum işlemi gerçekleştirilmektedir. Böylece cihazınızdan almanız gereken en iyi verimi alarak, bütün özelliklerini fonksiyonel bir şekilde, uzun süreli kullanabilirsiniz.

Hatalı montajın ve yanlış baca kurulumlarının doğuracağı olumsuz etkileri yaşamadan, kötü kokulardan kurtulmak için 444 50 10 numaralı çağrı merkezimizi arayarak hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Ariston Ankastre Davlumbaz Servisinden Kurulum ve Öneriler

  1. Ariston ankastre davlumbaz servisi, pişirmeye başlamadan birkaç dakika önce davlumbazı çalıştırmanızı tavsiye etmektedir. Ayrıca istenmeyen kokuların önlenmesi ve mekan da birikmiş dumanların giderilmesi için davlumbazın pişirmeden sonra 15 dakika daha çalıştırılması önerilir.
  2. Cihazın tam performansla çalışması için düzenli olarak bakım ve temizliğine özen gösterilmesi, özellikle yağ tutucu filtrelerin ve aktif karbon filtrelerinin sıklıkla bakıma girmesi veya değiştirilmesi tavsiye edilir.
  3. Yağ tutucu filtreler havada bulunan yağ moleküllerini emer ve bu nedenle kullanım sıklığına bağlı olarak tıkanması daha olasıdır.
  4. Ariston servisi, olası bir yangını engellemek için yağ tutucu filtrelerin en a 2 ayda bir yıkanmasını tavsiye ediyor. Yağ tutucu filtreler bulaşık makinesinde yıkanabilir.
  5. Birçok yıkamada sonra filtrelerin rengi açılabilir, bu bazen kapasitelerini etkileyebilir ve orijinal yedek parçası ile değiştirilmesi gerekebilir.
  6. Aktif karbon filtreleri mekanda ki havayı temizleyerek geri bırakır. Bu filtreler yıkanmaz ya da tekrar kullanım için uygun değildir. Ariston ankastre servisi, bu filtrelerin en az 4 ayda bir değiştirilmesini önermektedir. Aktif karbon filtrelerin kirlenmesi, yapılan yemek türlerine, kullanım ve yağ tutucu filtrenin temizlenme sıklığına göre değişir.
  7. Davlumbazın iç ve dış yüzeylerini, denatüre etil alkole ya da çizici olmayan sıvı deterjana batırılmış bir bezle sık sık temizleyiniz.
  8. Davlumbazın aydınlatma sistemini sadece pişirme sırasında kullanınız. Aydınlatma tesisatı uzun süreli kullanımlar için değildir. Lambaların uzun süre kullanımı ortalama ömürlerini kısaltır.
 

Servis Talep Formu

Ariston Servis Talep Formu

İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları

Davlumbaz Servisi

Hizmet Bölgelerimiz

Hizmet Bölgelerimiz

Esenyurt, Gürpınar, Güzelce, Hadımköy, Haramidere başta olmak üzere İstanbul Avrupa yakasına Ariston yetkili servis hizmeti vermekteyiz. Diğer hizmet noktalarımız için tıklayınız.

Servis Fiyatları

Müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımak ve sizlerin güvenini kazanmak için, özenle belirlediğimiz ücret politikamız, her bütçeye dost en ekonomik fiyat aralıklarını sunmaktadır.

Ariston Servisi

Ariston Servis farkı ile yetkili servis güvencesine yakışır, Ariston kalitesi ile doğru orantılı, bakım, montaj, yedek parça, arıza, onarım ve tamir gibi hizmet ihtiyaçlarınız için bizi tercih edin, ayrıcalıklarımızı keşfedin. 

Karadeniz Turları


Konum: Ana Sayfa Davlumbaz

İstanbul Avrupa yakası Genelinde Servis Hizmeti

7/24 Servis Hizmeti

Uzman ve teknik çalışanlarımız, geniş araç filomuz ile daima kullanıcılara en iyi ve hızlı hizmeti vermeyi hedefleyerek çalışmalarımızı 7/24 sürdürmekteyiz.

Kaliteli ve Hızlı Hizmet

Müşteri MemnuniyetiDaima ileriyi gören ve hedefleyen servis ekiplerimiz ile müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu teknik hizmetlerde en hızlı yöntemleri kullanarak sizlere cevap vermekteyiz.

Profesyonel Hizmet

Profesyonel EkipAriston yetkili servis ekipleri alanında deneyimli ve profesyonel ve sertifikalı olarak siz değerli müşterilerimize bilinçli bir şekilde hizmet etmektedir.

Ucuz Servis Fiyatları

En Ucuz FiyatlarSağlamakta olduğumuz servis hizmetlerimizde en uygun fiyatları kullanarak en kaliteli hizmetleri kullanıcılarımıza sunmaktayız.